PARTNEŘI AKCE

AKTUALITY

V rámci Ostravského Chachara 2020 bude opět velice atraktivní noční závod "NIGHT RACE" letos rozšířený i pro kategorii dětí a handbikerů. Formát závodu je stanoven, jako eliminační to znamená, že se pojede vyřazovacím způsobem na okruhu v areálu Ostravského Landeku (viz.mapa areálu).

DĚTSKÁ LIGA!

12.08.2020

Důležitá informace pro všechny rodiče. Ti, kteří máte rozjetý seriál DĚTSKÉ LIGY v pátek se jede liga pro kategorie

NIGHT RACE

12.08.2020

Všem zájemcům o NIGHT RACE povinná výbava pro absolvování závodu je přilba / čelovka nebo jiné osvětlení. Prostor startu a cíle je osvětlen, zbytek trati za světel "blikaček" ;) Registrace dospělých bude probíhat v pátek od 20 hodiny. Vzhledem k již dřívějšímu setmění, budeme průběžně informovat o možnosti posunutí času startu na 21:30.

I v hledišti nebude nouze o hvězdy. Instagramový král Tomáš Březina, co svým #čubačkanekončí doslova nakazil českou cyklistickou kotlinu přijede v sobotu hodit nějakou baladu do mikrofonu a podpořit ty naše dacany.

K datu 10.8. byla ON-LINE registrace uzavřena, již je možné se přihlásit jen na místě. Respektujte prosím, že 30 minut před startem bude registrace dané kategorie, která bude startovat ukončena. Dostavte se tedy k registraci s dostatečným předstihem.