AKTUALITY
 

OFICIÁLNĚ ZVEME VŠECHNY BAJKERy i BAJKERKy ! ;)

Ostravský Chachar je tradičně závodem o Mistra Slezska. Mistrem Slezska bude vyhlášen každý závodník - závodnice od kategorie žáků až po kategorie masters. Mistrem Slezska se může stát závodník - závodnice s místem bydliště v Moravskoslezském kraji nebo s licencí týmu, který je registrován na území Moravskoslezského kraje.

Velice důležitou součástí každého závodu je i slavnostní ceremoniál a odměnění vítězů - nejenom potleskem, ale i CENAMI! Proto přinášíme důležitou doplňující informaci k propozicím OSTRAVSKÉHO CHACHARA 2017 =

Účastníci a návštěvníci Ostravského Chachara, kteří požadují servisní zázemí nebo prezentační plochu mohou využít skvělé zázemí Landek Parku a to v prostorách určených pro kempování. Za velmi přijatelných cenových podmínek si můžete pronajmout místo na auto, stan, atd. K dispozici jsou v kempu také veškeré sociální zařízení - kontaktujte přímo:

Pro všechny nedočkavé zájemce o start na Ostravském Chacharovi 2017, závod se jede dle standardů UCI a pravidel Českého svazu cyklistiky. Definitivní podobu trati tudíž schvaluje delegát UCI a hlavní rozhodčí závodu.